Naujienos

 

Sveiki,

maloniai kviečiame į AIESEC Vilnius organizuojamą paskaitą “Charakterio galia ir lyderystė“.

Lektorius: Mindaugas Kubilius (Oksfordo universiteto absolventas, 
tarptautinės lyderystės mokymų ir verslo konsultacijų įmonės - "Cezaris/ECLD" partneris ir konsultantas).

Laikas: š.m. kovo 16d. (antradienis) 17val.

Vieta: ISM universitetas (Arklių g. 18), I rūmai, 310 aud.

Lektoriaus rengiami seminarai atskleidžia žmogaus prigimties dėsningumus, pristato charakterio galių ugdymo, vertės kūrimo bei vadovavimo organizacijoms principus. Lektorius jau eilę metų dėsto klasikinės lyderystės teoriją ir praktiką, etiką, Antikos filosofiją bei teologiją, nuolatos konsultuoja verslo atstovus lyderystės, etikos, retorikos ir filantropijos klausimais. Mindaugas Kubilius taip pat dirbo LR Užsienio reikalų ministerijoje Politikos planavimo skyriuje, rengė užsienio politiką analizuojančias bei formuojančias studijas. Daugiau informacijos apie lektorių rasite: http://cezaris.lt/index.php?id=20&138 


Registracija paskaitaihttps://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dFRTdjRiWEMxQjlCVWNhUTV2WC1NbEE6MA 



Kontaktams:

Paulius Preišegolavičius

paulius.preisegolavicius@aiesec.lt

+370 61515970

 ,,AIESEC Lietuva" Vilniaus filialas tapo kasmetinės internetinių naujovių konferencijos LOGIN informaciniais partneriais. Apie renginį skaitykite toliau.

 

 

LOGIN 2010 interneto konferencija: ateitis, apie kurią nepasakoja universitete

Visus studentus, besidominčius internetu ir svajojančius dirbti IT, rinkodaros, reklamos, žurnalistikos srityje ar kurti savo verslą, kviečiame dalyvauti didžiausioje Baltijos šalyse interneto konferencijoje LOGIN. Tai antrus metus iš eilės „Siemens“ arenoje vykstantis renginys, kuriame visą dieną 3-ose salėse pranešėjai iš Lietuvos bei užsienio dalinsis žiniomis apie įvairiausius interneto aspektus – pradedant prekės ženklų valdymu virtualioje erdvėje, baigiant interneto svetainių kūrimu.

LOGIN kviečia ne tik pasisemti šviežių žinių ir idėjų, bet ir užmegzti naujų pažinčių, rasti būsimą darbdavį ar verslo partnerį. Be to, bilieto kaina – dešimteriopai mažesnė nei kitų panašaus turinio konferencijų (50 Lt).

LOGIN 2010 savo patirtimi ir įžvalgomis dalinsis per 30 pranešėjų iš 8 šalių. Dalis jų – tarptautiniu mastu pripažinti vizionieriai. Pavyzdžiui, organizacijos „One Laptop per Child“ vadovas Europoje W. de Brouwer dienraščio „The Wall Street Journal“ įvertintas kaip vienas įdomiausių mąstytojų apie ateitį. Lietuvoje jį išvysime bendrovės „Omnitel“ dėka. „GetJar“, kurios būstinė įsikūrusi Silicio slėnyje, vadovas I.Laurs įtrauktas į įtakingiausių 40-ies pasaulio asmenybių mobiliųjų technologijų srityje sąrašą. 

Apie žiniasklaidos pokyčius interneto eroje LOGIN 2010 pasakos tarptautinės žiniasklaidos grupės „Schibsted“ viceprezidentas B.Mohr, taip pat garsus žurnalistas, 3 knygų autorius ir prestižinės verslo mokyklos INSEAD dėstytojas M.Fraser. Interneto rinkodaros temų į šių metų LOGIN atvyks aptarti buvęs R.Bransono kompanijos „Virgin Group“ interneto rinkodaros vadovas A.Hunter. Dizaino evoliuciją nagrinės savo srityje pripažinti interneto dizaineriai iš Lietuvos bei užsienio.

Taip pat Tavęs laukia LOGIN metų interneto apdovanojimai, „Ignite” trumpų pranešimų sesija su populiariausiais Lietuvos blogeriais, „Mini BarCamp” verslo idėjų sesija, kurioje gali dalyvauti ir Tu, bei „afterparty“ „Havana social club” su grupe TWNKL. Visą informaciją apie LOGIN rasi www.login.lt .

Jei nori sužinoti tai, ko tau nepapasakos universitete, apsilankyk LOGIN 2010. Kovo 18 d. „Siemens” arenoje Vilniuje.


 
AIESEC Vilnius
Saulėtekio al. 9, Vilnius
+370 5 236 62 86
vilnius(at)aiesec.lt