sužinok daugiau

apie savanorystes

AIESEC savanorysčių galimybes užsienyje rasi pažymėtas Global Volunteer ženklu.

Global Volunteer programa suteikia galimybes jaunimui ugdyti savo lyderystę dalyvaujant 6 savaičių trukmės projektuose įvairiose pasaulio šalyse.

Pažink naujas kultūras

Geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti! Dalyvaujant projekte užsienyje prisiliesi prie vietinės kultūros bei išplėsi draugų iš viso pasaulio ratą.

Prisidėk prie pokyčių

AIESEC savanorysčių projektai prisideda prie Jungtinių Tautų iškeltų darnaus vystymosi tikslų įgyvendinimo. Pasirink projektą, kuris gvildentų tau rūpimas temas ir problemas.

Mesk sau iššūkį

Savanorystė užsienyje leis išbandyti naujus dalykus, patobulinti kitos kalbos žinias ir išlipti iš savo komforto zonos. Tai puiki proga geriau save pažinti ir ugdyti savo lyderystės savybes.

Kaip viskas veikia?

Mes asmeniškai padėsime jums rasti patinkantį ir jūsų asmeninius poreikius atitinkantį savanorystės projektą ir pasiruošti laikui užsienyje. Užsienyje AIESEC nariai taip pat bus jūsų palaikymo sistema savanorystės metu.

Apsižvalgyk

Užsiregistruok aiesec.org platformoje ir susipažink su siūlomais projektais. Surasti patinkantį Global Volunteer projektą gali padėti ir AIESEC nariai.

Sutark dėl savanorystės

Platformoje aplikuok į dominančius projektus, dalyvauk atrankos interviu ir pasirašyk sutartį.

Pasiruošk ir išvyk

Pasirūpink reikiamais dokumentais bei kelione ir nerk į nuotykį!

Kas manęs laukia?

Ko galiu tikėtis neriant į nuotykius su kitoje šalyje su AIESEC?

Nuoširdūs prisiminai

Pas mus nerasite prabangos, bet būsite apsupti nuoširdžių žmonių. Gausite informaciją apie apgyvendinimą ir pagrindines pragyvenimo išlaidas.

Pagalba visos patirties metu

AIESEC nariai padės rasti patinkantį projektą, jam pasiruošti bei palaikys ryšį projekto metu.

Sąžiningos kainos

Ką geriausio galima nusipirkti už pinigus? Daugelis atsakys - unikalias patirtis. Esame ne pelno siekianti organizacija, tad gautas lėšas investuojame atgal į organizaciją.

Nori sužinoti daugiau?

Ženk pirmą žingsnį – užpildyk formą ir su tavimi susisieksime! 

Dažnai užduodami klausimai

Global Volunteer projektai vyksta ištisus metus, tačiau daugiausia jų vyksta vasaros metu.

Global Volunteer projektai yra savanoriškos programos, tačiau kai kurie projektai padengia apgyvendinimo išlaidas ar suteikia maitinimą. Ieškant apmokamų galimybių užsienyje – kviečiame susipažinti su AIESEC stažuočių programa Global Talent.